EVROPSKÁ KOALICE PRO PRAHU – široká koalice 6 politických stran a hnutí jde společně do pražských voleb!

05.08. 2018 vložil witzany

Evropská koalice pro Prahu sdružující politické strany SNK Evropští demokraté, evropani.cz, Sdružení pro Místní Správu, Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska), Konzervativní strana a Klub angažovaných nestraníků podává společnou kandidátku pro volby do zastupitelstva hl. m. Prahy.

Na jejím čele lze najít Jiřího Witzany, profesora fakulty financí VŠE a dlouholetého člena ZHMP za SNK ED, evangelického faráře a disidenta Miloše Rejchrta za evropany.cz, Petra Krátkého, místopředsedu KČ a spolku Sokol Chodov, Jiřího Domlátila, předsedu KAN, Ing. Michala Struhu místopředsedu KONS, nebo za SMS Marii Boháčovou, členku správní rady Evropského institutu pro smír, mediaci a rozhodčí řízení, o.p.s.

Jsme koalicí rovnoprávných politických stran a hnutí zastoupených napříč celou kandidátkou. Pražským voličům nabízíme nejen kvalitní program a důvěryhodnou kandidátku, ale také jednoznačně proevropsky a hodnotově orientovanou politickou alternativu. V těchto volbách nejde pouze o lokální problémy našeho města, jakékoliv jejich význam nepodceňujeme. Otevřeně říkáme, Česká republika i její hlavní město Praha patří na západ i do Evropy!

Stavíme na programu inspirovaném správně fungujícími modely západoevropských metropolí a postupně budeme představovat naše řešení k oblastem dopravy, životního prostředí, bydlení, školství, sportu, bezpečnosti, kultury či hospodaření s finančními prostředky.

Dokázali jsme se spojit, společně dokážeme víc než každá strana jednotlivě, nabízíme kvalitní kandidátku a máme proto ambici stát se černým koněm pražských voleb!, říká lídr kandidátky prof. Jiří Witzany.

Napište komentář